skhu

PRODUKTY AJAX PRE VÁS

Ochráňte Vaše zdravie i majetok pomocou zabezpečovacieho systému Ajax už dnes!

Zabezpečovací systém Ajax umožňuje vďaka pokročilým funkciám a širokej škále detektorov účinne ochrániť Vaše zdravie i majetok pred vlámaním, požiarom, únikom oxidu uhoľnatého alebo vody. Zabezpečovací systém Ajax je možné ľahko konfigurovať a ovládať prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie pre operačné systémy Android a iOS. V rámci tejto mobilnej aplikácie je tiež možné sledovať video aj zvuk v reálnom čase až z 10 IP kamier. V prípade vyhlásenia poplachu si tak môžete overiť, či ide o reálne hroziace nebezpečenstvo, alebo nie.

 

Komunikácia medzi ústredňou (Hubom) a detektormi je realizovaná prostredníctvom unikátneho rádiového protokolu Jeweller pracujúceho na frekvenciách 868.0 - 868.6 MHz s AES šifrovaním dát. Protokol je vysoko odolný proti rušeniu, umožňuje prenos dát na veľké vzdialenosti a vďaka energetickej nenáročnosti predlžuje výdrž batérií v detektoroch. Hub komunikuje s používateľom v rámci 2 komunikačných kanálov - Ethernet pripojenie k sieti internet a pomocou GSM siete. Ak je niektorý z komunikačných kanálov zarušený alebo dôjde k jeho výpadku, automaticky je nahradený funkčným kanálom. Používateľ je o vyhlásenom poplachu, poruche či inéj udalosti vyrozumený prostredníctvom push notifikácie na mobilnom zariadení, SMS správy alebo prípadne telefónneho hovoru. Hub je možné tiež pripojiť k dohľadovému poplachovému a prijímaciemu centru pomocou protokolu Contact ID, a môžete tak zveriť dohľad nad Vaším majetkom profesionálom.

Vďaka šikovným držiakom zariadenia SmartBracket, spojovaciemu materiálu a predinštalovaným batériám, ktoré sú súčasťou každého balenia, samotná montáž zaberie len pár minút. Pridanie detektorov do systému je realizované načítaním unikátneho QR kódu v mobilnej aplikácii Ajax. Pomocou aplikácie je tiež možné zistiť kvalitu signálu a detektor vzdialene otestovať.

Produkty Ajax sú výsledkom harmónie high-end komponentov a technológií, vysoko kvalitných materiálov a unikátneho nadčasového dizajnu. Preskúmajte možnosti zabezpečovacieho systému Ajax a jeho komponentov a zaistite pre vás a vašich blízkych bezpečný domov.

Image

Preskúmajte možnosti systému
Ajax a jeho komponentov

Image
Image
Image
ADRESA
Nemešsegská 6331/5
929 01 Dunajská Streda
Mobilné čísla

+421 917 930 551

Email

info[zavináč]ajaxsecurity.sk